0402L050SLYR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0402L050SLYR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0402L050SLYR
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 6V 500MA 0402
Duomenų lapai: 0402L050SLYR.pdf
  • Pranešimas
0402L050SLYR specifikacijos
Dalies numeris 0402L050SLYR Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas PTC RESET FUSE 6V 500MA 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4684 pcs Duomenų lapas 0402L050SLYR.pdf
Įtampa - maks 6V Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 100ms Storis (maks.) 0.024" (0.60mm)
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija LoRho Surface Mount
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 400 mOhms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 40 mOhms
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric), Concave Kiti vardai 402L050SLYR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 500mA Ih Surface Mount 0402 (1005 Metric), Concave Dabartinis - kelionė (ji) 1A
Dabartinis - maks 50A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 500mA