038802.5MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
038802.5MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 038802.5MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 2.5A 250VAC 3AB 3AG
Duomenų lapai: 038802.5MXEP.pdf
  • Pranešimas
038802.5MXEP specifikacijos
Dalies numeris 038802.5MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 2.5A 250VAC 3AB 3AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4873 pcs Duomenų lapas 038802.5MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Serija 388 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Kiti vardai 038802.5EP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 9.54 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0375 Ohms
Dabartinis įvertinimas 2.5A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A Patvirtinimai CE, PSE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0388025.MXEP
0388025.MXEP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 25A 250VAC 3AB 3AG