038801.5MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
038801.5MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 038801.5MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 1.5A 250VAC 3AB 3AG
Duomenų lapai: 038801.5MXEP.pdf
  • Pranešimas
038801.5MXEP specifikacijos
Dalies numeris 038801.5MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 1.5A 250VAC 3AB 3AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5077 pcs Duomenų lapas 038801.5MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Serija 388 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Kiti vardai 038801.5EP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 2.68 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0845 Ohms
Dabartinis įvertinimas 1.5A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A Patvirtinimai CE, PSE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0388008.MXP
0388008.MXP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 8A 250VAC 3AB 3AG
Sandelyje: 4488 pcs
parsisiųsti: 0388008.MXP.pdf
RFQ
0388015.MXEP
0388015.MXEP
apibūdinimas: FUSE GLASS 15A 250VAC 3AB 3AG