03440250H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
03440250H Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 03440250H
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT
Duomenų lapai: 03440250H.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
03440250H specifikacijos
Dalies numeris 03440250H Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9122 pcs Duomenų lapas 03440250H.pdf
Įtampa 250V Nutraukimo stilius Solder Lug
Serija 344 Kiti vardai 03440250H-ND
344250
F1481
F1481-ND
F1898
H344250
Orientacija - Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Panel Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Holder Saugiklių tipas Cartridge
Saugos dydis 1/4" Dia x 1 1/4" L (6.4mm x 31.8mm) Naudoti su / susijusiais produktais 3AG
Išsamus aprašymas Fuse Holder 20A 250V 1 Circuit Cartridge Panel Mount Dabartinis įvertinimas 20A
Kontaktinė medžiaga Copper Susisiekite su Finish Tin
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
03440125H
03440125H
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE HLDR CART 125V 20A PNL MNT
Sandelyje: 9654 pcs
parsisiųsti: 03440125H.pdf
RFQ
03440403X
03440403X
apibūdinimas: FUSE HOLDER CART 32V 20A PNL MNT
Sandelyje: 3499 pcs
parsisiųsti: 03440403X.pdf
RFQ
apibūdinimas: FUSE HOLDER CART 7V 20A PNL MNT
parsisiųsti: 03440006X.pdf
apibūdinimas: FUSE HOLDER CART 16V 20A PNL MNT
apibūdinimas: FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT
parsisiųsti: 03440024H.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus