033707.5PX2S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 033707.5PX2S
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE MICRO3 BLDE 32V SILVER 7.5A
Duomenų lapai: 033707.5PX2S.pdf
  • Pranešimas
033707.5PX2S specifikacijos
Dalies numeris 033707.5PX2S Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE MICRO3 BLDE 32V SILVER 7.5A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 236025 pcs Duomenų lapas 033707.5PX2S.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 32V Dydis / Matmenys 0.567" L x 0.165" W x 0.417" H (14.40mm x 4.20mm x 10.60mm)
Serija MICRO2™ Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Blade, Micro
Kiti vardai 33707.5PX2S Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 47 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Automotive
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0108 Ohms Dabartinis įvertinimas 7.5A