0326.400VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0326.400VXP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0326.400VXP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 400MA 250VAC 125VDC
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
0326.400VXP specifikacijos
Dalies numeris 0326.400VXP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 400MA 250VAC 125VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13823 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Serija 326
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Kiti vardai 326.400VXP
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 1.33
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 1.935 Ohms
Dabartinis įvertinimas 400mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A AC, 10kA DC Patvirtinimai CE, CSA, UL