0326.175MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0326.175MXP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0326.175MXP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERM 175MA 250VAC 3AB 3AG
Duomenų lapai: 0326.175MXP.pdf
  • Pranešimas
0326.175MXP specifikacijos
Dalies numeris 0326.175MXP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERM 175MA 250VAC 3AB 3AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 62222 pcs Duomenų lapas 0326.175MXP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Serija 326 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.22
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 8.92 Ohms
Dabartinis įvertinimas 175mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A Patvirtinimai CE