0325025.MXWF47P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0325025.MXWF47P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE 250V SB WOUND FORM 3AB 25A
Duomenų lapai: 0325025.MXWF47P.pdf
  • Pranešimas
0325025.MXWF47P specifikacijos
Dalies numeris 0325025.MXWF47P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE 250V SB WOUND FORM 3AB 25A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 76577 pcs Duomenų lapas 0325025.MXWF47P.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Serija 325 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Kiti vardai 325025.MXWF47P Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 4682 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0032 Ohms Dabartinis įvertinimas 25A