0325020.MXF42P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0325020.MXF42P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERM 20A 250VAC 125VDC 3AB
Duomenų lapai: 1.0325020.MXF42P.pdf2.0325020.MXF42P.pdf
  • Pranešimas
0325020.MXF42P specifikacijos
Dalies numeris 0325020.MXF42P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERM 20A 250VAC 125VDC 3AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84046 pcs Duomenų lapas 1.0325020.MXF42P.pdf2.0325020.MXF42P.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm) Serija 325
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Kiti vardai 0325020MXF42P
325020.MXF42P
325020MXF42P
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 575
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0034 Ohms
Dabartinis įvertinimas 20A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 400A AC, 600A DC Patvirtinimai CE, CSA, KC, PSE, UL