0325015.MXSSP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0325015.MXSSP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0325015.MXSSP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERM 15A 250VAC 60VDC 3AB
Duomenų lapai: 0325015.MXSSP.pdf
  • Pranešimas
0325015.MXSSP specifikacijos
Dalies numeris 0325015.MXSSP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERM 15A 250VAC 60VDC 3AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 83437 pcs Duomenų lapas 0325015.MXSSP.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 60V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm) Serija 325
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Kiti vardai 325015.MXSSP
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 245
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.005 Ohms
Dabartinis įvertinimas 15A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 400A AC, 500A DC Patvirtinimai CE, CSA, K-MARK, PSE, UL