032501.6MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
032501.6MXP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 032501.6MXP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERM 1.6A 250VAC 125VDC 3AB
Duomenų lapai: 032501.6MXP.pdf
  • Pranešimas
032501.6MXP specifikacijos
Dalies numeris 032501.6MXP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERM 1.6A 250VAC 125VDC 3AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 83308 pcs Duomenų lapas 032501.6MXP.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm) Serija 325
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 45 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.176 Ohms Dabartinis įvertinimas 1.6A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A AC, 10kA DC