0325004.VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0325004.VXP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 4A 250VAC 3AB 3AG
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
0325004.VXP specifikacijos
Dalies numeris 0325004.VXP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 4A 250VAC 3AB 3AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15126 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Serija 325 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Kiti vardai 0325004VXP
325004.VXP
325004VXP
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 9.71 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0761 Ohms Dabartinis įvertinimas 4A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 400A