0325.062HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0325.062HXP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0325.062HXP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 62MA 250VAC 3AB 3AG
Duomenų lapai: 0325.062HXP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
0325.062HXP specifikacijos
Dalies numeris 0325.062HXP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 62MA 250VAC 3AB 3AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 37133 pcs Duomenų lapas 0325.062HXP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Serija 325 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Kiti vardai 325.062P Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.0276 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic
Nuolatinis šaltasis atsparumas 91.7 Ohms Dabartinis įvertinimas 62mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A