0324025.MX28052LP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0324025.MX28052LP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0324025.MX28052LP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE 280V FA 3AB 52MM LEAD 25A
Duomenų lapai: 0324025.MX28052LP.pdf
  • Pranešimas
0324025.MX28052LP specifikacijos
Dalies numeris 0324025.MX28052LP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE 280V FA 3AB 52MM LEAD 25A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 85617 pcs Duomenų lapas 0324025.MX28052LP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 280V Dydis / Matmenys 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Serija 324 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Kiti vardai 324025.MX28052LP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 1450 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.00235 Ohms Dabartinis įvertinimas 25A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A