0324.250H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0324.250H
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 250MA 250VAC 125VDC
Duomenų lapai: 0324.250H.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0324.250H specifikacijos
Dalies numeris 0324.250H Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 250MA 250VAC 125VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4234 pcs Duomenų lapas 0324.250H.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm) Serija 324
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Kiti vardai 324.250
324.250H
H324.250
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.014
Nuolatinis šaltasis atsparumas 1.95 Ohms Dabartinis įvertinimas 250mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A AC, 10kA DC
Patvirtinimai CSA, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0324.125MXP
0324.125MXP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 125MA 250VAC 125VDC
Sandelyje: 74052 pcs
parsisiųsti: 0324.125MXP.pdf
RFQ
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 250MA 250VAC 125VDC
Sandelyje: 68596 pcs
parsisiųsti: 0324.250MXP.pdf
RFQ
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN PIN RCPT
parsisiųsti: 0324-5-15-80-34-27-10-0.pdf
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 375MA 250VAC 125VDC
0324.375H
parsisiųsti: 0324.375H.pdf
0324.250HXP
0324.250HXP