03121.25MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
03121.25MXP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 03121.25MXP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 1.25A 250VAC 3AB 3AG
Duomenų lapai: 03121.25MXP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
03121.25MXP specifikacijos
Dalies numeris 03121.25MXP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 1.25A 250VAC 3AB 3AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 394013 pcs Duomenų lapas 03121.25MXP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Serija 312 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kiti vardai 03121.25MXP-ND
F4797
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Lydymasis I²t 1.45 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.1385 Ohms Dabartinis įvertinimas 1.25A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A