031201.8MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
031201.8MXP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 031201.8MXP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 1.8A 250VAC 3AB 3AG
Duomenų lapai: 031201.8MXP.pdf
  • Pranešimas
031201.8MXP specifikacijos
Dalies numeris 031201.8MXP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 1.8A 250VAC 3AB 3AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 352228 pcs Duomenų lapas 031201.8MXP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Serija 312 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Lydymasis I²t 3.85
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0825 Ohms
Dabartinis įvertinimas 1.8A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A Patvirtinimai CE, CSA, PSE, UL