0312.600HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0312.600HXP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0312.600HXP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 600MA 250VAC 3AB 3AG
Duomenų lapai: 0312.600HXP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0312.600HXP specifikacijos
Dalies numeris 0312.600HXP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 600MA 250VAC 3AB 3AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 378076 pcs Duomenų lapas 0312.600HXP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Serija 312 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kiti vardai 0312600HXP
312.600P
F2506
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Lydymasis I²t 0.88 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.362 Ohms Dabartinis įvertinimas 600mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A
Patvirtinimai CE, CSA, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0312.500VXP
0312.500VXP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 500MA 250VAC 3AB 3AG
Sandelyje: 59199 pcs
parsisiųsti:
RFQ
0312.500H
0312.500H
Sandelyje: 4931 pcs
parsisiųsti: 0312.500H.pdf
RFQ
apibūdinimas: FUSE GLASS 600MA 250VAC 3AB 3AG