0312.250MXCCP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0312.250MXCCP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0312.250MXCCP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 250MA 250VAC 3AB 3AG
Duomenų lapai: 1.0312.250MXCCP.pdf2.0312.250MXCCP.pdf
  • Pranešimas
0312.250MXCCP specifikacijos
Dalies numeris 0312.250MXCCP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 250MA 250VAC 3AB 3AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 78690 pcs Duomenų lapas 1.0312.250MXCCP.pdf2.0312.250MXCCP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Serija 312 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Lydymasis I²t 0.0355
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 2.01 Ohms
Dabartinis įvertinimas 250mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A Patvirtinimai CE, CSA, UL