0312.175VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0312.175VXP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0312.175VXP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 175MA 250VAC 3AB 3AG
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
0312.175VXP specifikacijos
Dalies numeris 0312.175VXP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 175MA 250VAC 3AB 3AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18075 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Serija 312 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kiti vardai 312.175VXP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Lydymasis I²t 0.0096 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Glass
Nuolatinis šaltasis atsparumas 3.875 Ohms Dabartinis įvertinimas 175mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A