0312.150H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0312.150H Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0312.150H
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 150MA 250VAC 3AB 3AG
Duomenų lapai: 0312.150H.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0312.150H specifikacijos
Dalies numeris 0312.150H Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 150MA 250VAC 3AB 3AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4812 pcs Duomenų lapas 0312.150H.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Serija 312 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kiti vardai 0312.150
0312.150M
312 .150(BULK)
312.150(BULK)
F105
H312.150
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Lydymasis I²t 0.0055 "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 5.1 Ohms
Dabartinis įvertinimas 150mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A Patvirtinimai CSA, UL