0312.062HXCCP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0312.062HXCCP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0312.062HXCCP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE GLASS 62MA 250VAC 3AB 3AG
Duomenų lapai: 1.0312.062HXCCP.pdf2.0312.062HXCCP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
0312.062HXCCP specifikacijos
Dalies numeris 0312.062HXCCP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE GLASS 62MA 250VAC 3AB 3AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 49580 pcs Duomenų lapas 1.0312.062HXCCP.pdf2.0312.062HXCCP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Serija 312 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Lydymasis I²t 0.000249
Saugiklių tipas Cartridge, Glass Nuolatinis šaltasis atsparumas 24.7 Ohms
Dabartinis įvertinimas 62mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A Patvirtinimai CE, CSA, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0312.031VXP
0312.031VXP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE GLASS 31MA 250VAC 3AB 3AG
Sandelyje: 5007 pcs
parsisiųsti: 0312.031VXP.pdf
RFQ
0312.031V
0312.031V
Sandelyje: 5032 pcs
parsisiųsti: 0312.031V.pdf