0305.750T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0305.750T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0305.750T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BRD MNT 750MA 277VAC/VDC
Duomenų lapai: 0305.750T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
0305.750T specifikacijos
Dalies numeris 0305.750T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BRD MNT 750MA 277VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6971 pcs Duomenų lapas 0305.750T.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 277V Įtampos įvertinimas - AC 277V
Dydis / Matmenys 0.354" Dia x 0.614" L (9.00mm x 15.60mm) Serija PICO® 305
Atsakymo laikas - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can, Horizontal Darbinė temperatūra -40°C ~ 46°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.13448 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Saugiklių tipas Board Mount funkcijos Intrinsically Safe
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.27 Ohms Dabartinis įvertinimas 750mA