0304.250ZR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0304.250ZR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0304.250ZR
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BRD MNT 250MA 277VAC/DC SMD
Duomenų lapai: 0304.250ZR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
0304.250ZR specifikacijos
Dalies numeris 0304.250ZR Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BRD MNT 250MA 277VAC/DC SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11902 pcs Duomenų lapas 0304.250ZR.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 277V Įtampos įvertinimas - AC 277V
Dydis / Matmenys 0.538" L x 0.237" W x 0.244" H (13.67mm x 6.03mm x 6.19mm) Serija PICO® 304
Atsakymo laikas - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2-SMD, J-Lead Kiti vardai F10015TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 56°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.00662
Saugiklių tipas Board Mount funkcijos Intrinsically Safe
Nuolatinis šaltasis atsparumas 1.6 Ohms Dabartinis įvertinimas 250mA