02CO050.Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 02CO050.Z
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 50A 600VAC/250VDC
Duomenų lapai: 02CO050.Z.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
02CO050.Z specifikacijos
Dalies numeris 02CO050.Z Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 50A 600VAC/250VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4696 pcs Duomenų lapas 02CO050.Z.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 600V
Dydis / Matmenys 1.024" Dia x 2.244" L (26.00mm x 57.00mm) Serija HRCII-C
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Kiti vardai 2CO050
2CO050.Z
2CO50
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Bolt Mount
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 50A Klasė -