02983003ZXT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 02983003ZXT
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BLOK BLT DWN 32V 500A CHASS
Duomenų lapai: 1.02983003ZXT.pdf2.02983003ZXT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
02983003ZXT specifikacijos
Dalies numeris 02983003ZXT Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BLOK BLT DWN 32V 500A CHASS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3221 pcs Duomenų lapas 1.02983003ZXT.pdf2.02983003ZXT.pdf
Įtampa 32V Nutraukimo stilius Bolt Down
Serija MEGA® 298 Kiti vardai 2983003ZXT
Orientacija - Grandinių skaičius 3
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Saugiklių tipas Block Saugiklių tipas Bolt Down
Saugos dydis 2.700" L x 0.750" W x 0.420" H (68.58mm x 19.05mm x 10.67mm) Naudoti su / susijusiais produktais MEGA 298
Išsamus aprašymas Fuse Block 500A 32V 3 Circuit Bolt Down Chassis Mount Dabartinis įvertinimas 500A
Kontaktinė medžiaga - Susisiekite su Finish -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0298300.V
0298300.V
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE AUTO 300A 32VDC AUTO LINK