0298200.ZXB
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0298200.ZXB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0298200.ZXB
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE AUTO 200A 32VDC AUTO LINK
Duomenų lapai: 0298200.ZXB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
0298200.ZXB specifikacijos
Dalies numeris 0298200.ZXB Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE AUTO 200A 32VDC AUTO LINK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 26205 pcs Duomenų lapas 0298200.ZXB.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 32V Dydis / Matmenys 1.149" L x 0.750" W x 0.390" H (29.20mm x 19.05mm x 9.90mm)
Serija MEGA® Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Auto Link
Kiti vardai 0298200ZXB
298200.ZXB
298200ZXB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Bolt Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Lydymasis I²t 204000 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Automotive
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.000257 Ohms Dabartinis įvertinimas 200A