02981001ZXSS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02981001ZXSS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 02981001ZXSS
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BLOK BLT DWN 32V 500A CHASS
Duomenų lapai: 1.02981001ZXSS.pdf2.02981001ZXSS.pdf3.02981001ZXSS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
02981001ZXSS specifikacijos
Dalies numeris 02981001ZXSS Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BLOK BLT DWN 32V 500A CHASS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8448 pcs Duomenų lapas 1.02981001ZXSS.pdf2.02981001ZXSS.pdf3.02981001ZXSS.pdf
Įtampa 32V Nutraukimo stilius Bolt Down
Serija MEGA® 298 Kiti vardai 2981001ZXSS
Orientacija - Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Saugiklių tipas Block Saugiklių tipas Bolt Down
Saugos dydis 2.700" L x 0.750" W x 0.420" H (68.58mm x 19.05mm x 10.67mm) Naudoti su / susijusiais produktais MEGA 298
Išsamus aprašymas Fuse Block 500A 32V 1 Circuit Bolt Down Chassis Mount Dabartinis įvertinimas 500A
Kontaktinė medžiaga - Susisiekite su Finish -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
02981001Z
02981001Z
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE BLOK BLT DWN 32V 500A CHASS
Sandelyje: 4597 pcs
parsisiųsti: 02981001Z.pdf
RFQ
0298100.ZXA
0298100.ZXA
apibūdinimas: FUSE AUTO 100A 32VDC AUTO LINK
Sandelyje: 42227 pcs
parsisiųsti: 0298100.ZXA.pdf
RFQ
0298100.V
0298100.V