0295100.H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0295100.H
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE AUTO 100A 32VDC 100 PACK
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
0295100.H specifikacijos
Dalies numeris 0295100.H Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE AUTO 100A 32VDC 100 PACK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 38219 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - DC 32V Dydis / Matmenys 0.898" L x 0.638" W x 0.866" H (22.81mm x 16.20mm x 22.00mm)
Serija PAL™ 295 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Auto Link
Kiti vardai 0295100H
295100.H
295100H
Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Bolt Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Automotive Dabartinis įvertinimas 100A
Spalva Blue Breaking Capacity @ nominalus įtampa -
Patvirtinimai -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0295100.MXJ
0295100.MXJ
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE AUTO 100A 32VDC AUTO LINK