028707.5PXS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 028707.5PXS
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE ATO 32V NYLON SILVER 7.5A
Duomenų lapai: 1.028707.5PXS.pdf2.028707.5PXS.pdf
  • Pranešimas
028707.5PXS specifikacijos
Dalies numeris 028707.5PXS Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE ATO 32V NYLON SILVER 7.5A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 382706 pcs Duomenų lapas 1.028707.5PXS.pdf2.028707.5PXS.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 32V Dydis / Matmenys 0.752" L x 0.201" W x 0.484" H (19.10mm x 5.10mm x 12.30mm)
Serija ATOF® Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Blade, ATO/ATC
Kiti vardai 28707.5PXS Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Lydymasis I²t 60 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Automotive
Nuolatinis šaltasis atsparumas 10.91 Ohms Dabartinis įvertinimas 7.5A
Spalva Brown Breaking Capacity @ nominalus įtampa 1kA
Patvirtinimai -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0287040.PXS
0287040.PXS
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE ATO 32V NYLON SILVER 40A
Sandelyje: 395031 pcs
parsisiųsti: 0287040.PXS.pdf
RFQ
02884MM
02884MM
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: FILE,6",DOUBLE ENDER
Sandelyje: 17742 pcs
parsisiųsti:
RFQ
0287040.L
0287040.L
apibūdinimas: FUSE AUTO 40A 32VDC BLADE