02853.15MXRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02853.15MXRP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 02853.15MXRP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC 5X20MM
Duomenų lapai: 02853.15MXRP.pdf
  • Pranešimas
02853.15MXRP specifikacijos
Dalies numeris 02853.15MXRP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC 5X20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5093 pcs Duomenų lapas 02853.15MXRP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija 285 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5mm x 20mm
Kiti vardai 02853.15RP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 51.597 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0269 Ohms Dabartinis įvertinimas 3.15A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 1.5kA
Patvirtinimai PSE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN PC PIN CIRC 0.053DIA GOLD
Sandelyje: 142043 pcs
parsisiųsti: 0286-0-00-34-00-00-03-0.pdf
RFQ
Gamintojai: Weidmuller
apibūdinimas: JUMPER SAK 16 TO 6 N
Sandelyje: 56305 pcs
parsisiųsti:
RFQ
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN PC PIN CIRC .053DIA TINLEAD
parsisiųsti: 0286-0-00-01-00-00-03-0.pdf
02853.15HXRP
02853.15HXRP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC 5X20MM