0283100.MXJ
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0283100.MXJ
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE AUTO 100A 32VDC AUTO LINK
Duomenų lapai: 1.0283100.MXJ.pdf2.0283100.MXJ.pdf
  • Pranešimas
0283100.MXJ specifikacijos
Dalies numeris 0283100.MXJ Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE AUTO 100A 32VDC AUTO LINK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 63875 pcs Duomenų lapas 1.0283100.MXJ.pdf2.0283100.MXJ.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 32V Dydis / Matmenys 0.898" L x 0.638" W x 0.866" H (22.81mm x 16.20mm x 22.00mm)
Serija PAL™ 283 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Auto Link
Kiti vardai 0283100MXJ
283100.MXJ
283100MXJ
Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Bolt Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Automotive Dabartinis įvertinimas 100A