0277.375NRT1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0277.375NRT1
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MNT 375MA 125VAC/VDC
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
0277.375NRT1 specifikacijos
Dalies numeris 0277.375NRT1 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MNT 375MA 125VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14488 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Dydis / Matmenys 0.093" Dia x 0.280" L (2.36mm x 7.11mm) Serija PICO® 277
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 277.375NRT1
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
Dabartinis įvertinimas 375mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa - Patvirtinimai -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0277.750NRT1
0277.750NRT1
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE BOARD MNT 750MA 125VAC/VDC
Sandelyje: 34636 pcs
parsisiųsti:
RFQ
0277.750M
0277.750M
Sandelyje: 20459 pcs
parsisiųsti: 0277.750M.pdf
RFQ
0277.500V
0277.500V
apibūdinimas: FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC
parsisiųsti: 0277.500V.pdf
0277.250V
0277.250V
apibūdinimas: FUSE BOARD MNT 250MA 125VAC/VDC
parsisiųsti: 0277.250V.pdf
0277.375V
0277.375V