0267.250VXT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0267.250VXT
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MNT 250MA 125VAC/VDC
Duomenų lapai: 0267.250VXT.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 448 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 448 pcs
  • Pranešimas
0267.250VXT specifikacijos
Dalies numeris 0267.250VXT Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MNT 250MA 125VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 448 pcs Duomenų lapas 0267.250VXT.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Dydis / Matmenys 0.093" Dia x 0.280" L (2.36mm x 7.11mm) Serija PICO® 267
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 267.250VXT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.71 Ohms Dabartinis įvertinimas 250mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A AC, 300A DC
Patvirtinimai CSA, QPL, UL
Susiję produktai
0267.375V
0267.375V
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE BOARD MNT 375MA 125VAC/VDC
Sandelyje: 393 pcs
parsisiųsti: 0267.375V.pdf
RFQ
Gamintojai: Weidmuller
apibūdinimas: SLEEVE CONN W/O THREAD 17X8MM
Sandelyje: 69189 pcs
parsisiųsti: 0267000000.pdf
RFQ
0267.250V
0267.250V
apibūdinimas: FUSE BOARD MNT 250MA 125VAC/VDC
Sandelyje: 495 pcs
parsisiųsti: 0267.250V.pdf
0267.125V
0267.125V
apibūdinimas: FUSE BOARD MNT 125MA 125VAC/VDC
Sandelyje: 499 pcs
parsisiųsti: 0267.125V.pdf
0267.750V
0267.750V
apibūdinimas: FUSE BOARD MNT 750MA 125VAC/VDC
Sandelyje: 576 pcs
parsisiųsti: 0267.750V.pdf
Gamintojai: Weidmuller
apibūdinimas: SLEEVE CONN 8.5X4MM AKZ4 SS
Sandelyje: 135533 pcs
parsisiųsti:
apibūdinimas: FUSE BRD MNT 1A 125VAC/VDC AXIAL
Sandelyje: 621 pcs
apibūdinimas: SLEEVE CONN 8X4.9MM FDS1 TS35
parsisiųsti: 0266700000.pdf
apibūdinimas: YOKE CLAMP W/O HOOD 10X3MM
0267.500V
0267.500V
apibūdinimas: FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC
Sandelyje: 378 pcs
parsisiųsti: 0267.500V.pdf
apibūdinimas: FUSE BRD MNT 2A 125VAC/VDC AXIAL
Sandelyje: 706 pcs
apibūdinimas: JUMPER M2.5X14 CUNI
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus