026303.5WAT1L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
026303.5WAT1L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 026303.5WAT1L
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MNT 3.5A 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 026303.5WAT1L.pdf
  • Pranešimas
026303.5WAT1L specifikacijos
Dalies numeris 026303.5WAT1L Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MNT 3.5A 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 91504 pcs Duomenų lapas 026303.5WAT1L.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.155" Dia x 0.280" L (3.94mm x 7.11mm)
Serija PICO® II 263 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai 26303.5WAT1L Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 2.33 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0224 Ohms Dabartinis įvertinimas 3.5A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A