0263.750WRT1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0263.750WRT1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0263.750WRT1
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BRD MNT 750MA 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 0263.750WRT1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0263.750WRT1 specifikacijos
Dalies numeris 0263.750WRT1 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BRD MNT 750MA 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5769 pcs Duomenų lapas 0263.750WRT1.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.155" Dia x 0.280" L (3.94mm x 7.11mm)
Serija PICO® II 263 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai 0263.750WRT1-
263.750T1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.0411 "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Saugiklių tipas Board Mount (Cartridge Style Excluded) Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.15 Ohms
Dabartinis įvertinimas 750mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A Patvirtinimai CSA, UR
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0263.750HAT1L
0263.750HAT1L
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE BRD MNT 750MA 250VAC AXIAL
Sandelyje: 75915 pcs
parsisiųsti: 0263.750HAT1L.pdf
RFQ
0263001.M
0263001.M
apibūdinimas: FUSE BOARD MOUNT 1A 250VAC AXIAL