0263.375WRT1L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0263.375WRT1L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0263.375WRT1L
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BRD MNT 375MA 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 0263.375WRT1L.pdf
  • Pranešimas
0263.375WRT1L specifikacijos
Dalies numeris 0263.375WRT1L Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BRD MNT 375MA 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 72689 pcs Duomenų lapas 0263.375WRT1L.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.155" Dia x 0.280" L (3.94mm x 7.11mm)
Serija PICO® II 263 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai 263.375T1L Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.0444 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.391 Ohms Dabartinis įvertinimas 375mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A
Patvirtinimai CSA, UR
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0263.375MXL
0263.375MXL
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE BRD MNT 375MA 250VAC AXIAL
Sandelyje: 74052 pcs
parsisiųsti: 0263.375MXL.pdf
RFQ
0263.375WRT3
0263.375WRT3
Sandelyje: 4625 pcs
parsisiųsti: 0263.375WRT3.pdf
RFQ
0263.375WRT1
0263.375WRT1