0263.250WRT1L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0263.250WRT1L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0263.250WRT1L
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BRD MNT 250MA 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 0263.250WRT1L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0263.250WRT1L specifikacijos
Dalies numeris 0263.250WRT1L Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BRD MNT 250MA 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 82946 pcs Duomenų lapas 0263.250WRT1L.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.155" Dia x 0.280" L (3.94mm x 7.11mm)
Serija PICO® II 263 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai F1998CT Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.0165 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.715 Ohms Dabartinis įvertinimas 250mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A
Patvirtinimai CSA, UR
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0263.375M
0263.375M
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE BRD MNT 375MA 250VAC AXIAL
Sandelyje: 4002 pcs
parsisiųsti: 0263.375M.pdf
RFQ
apibūdinimas: FUSE BRD MNT 250MA 250VAC AXIAL
Sandelyje: 5206 pcs
parsisiųsti: 0263.250M.pdf
RFQ
0263.375VXL
0263.375VXL
parsisiųsti: 0263.375VXL.pdf
0263.250WRT1
0263.250WRT1