0263.125WRT1L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0263.125WRT1L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0263.125WRT1L
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MOUNT 125MA 250VAC
Duomenų lapai: 0263.125WRT1L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0263.125WRT1L specifikacijos
Dalies numeris 0263.125WRT1L Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MOUNT 125MA 250VAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 55454 pcs Duomenų lapas 0263.125WRT1L.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.155" Dia x 0.280" L (3.94mm x 7.11mm)
Serija PICO® II 263 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai F10765CT Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.00251 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Nuolatinis šaltasis atsparumas 1.75 Ohms Dabartinis įvertinimas 125mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A
Patvirtinimai CSA, UR
Susiję produktai
0263.250M
0263.250M
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE BRD MNT 250MA 250VAC AXIAL