0259.750T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0259.750T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0259.750T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BRD MNT 750MA 125VAC/VDC
Duomenų lapai: 0259.750T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0259.750T specifikacijos
Dalies numeris 0259.750T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BRD MNT 750MA 125VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 39078 pcs Duomenų lapas 0259.750T.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Dydis / Matmenys 0.315" Dia x 0.512" L (8.00mm x 13.00mm) Serija 259
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can, Horizontal Kiti vardai 0259.750T-ND
0259750T
F4177
Darbinė temperatūra -55°C ~ 90°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.153
Saugiklių tipas Board Mount funkcijos Intrinsically Safe
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.175 Ohms Dabartinis įvertinimas 750mA
Klasė - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A AC, 300A DC