0259.062T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0259.062T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0259.062T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BRD MNT 62MA 125VAC/VDC RAD
Duomenų lapai: 0259.062T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0259.062T specifikacijos
Dalies numeris 0259.062T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BRD MNT 62MA 125VAC/VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 36568 pcs Duomenų lapas 0259.062T.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Dydis / Matmenys 0.315" Dia x 0.512" L (8.00mm x 13.00mm) Serija 259
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can, Horizontal Kiti vardai 0259.062T-ND
0259062T
F4761
Darbinė temperatūra -55°C ~ 90°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.00016
Saugiklių tipas Board Mount funkcijos Intrinsically Safe
Nuolatinis šaltasis atsparumas 7 Ohms Dabartinis įvertinimas 62mA
Klasė - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A AC, 300A DC