025502.5NRT3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 025502.5NRT3
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MOUNT 2.5A 125VAC/VDC
Duomenų lapai: 025502.5NRT3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
025502.5NRT3 specifikacijos
Dalies numeris 025502.5NRT3 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MOUNT 2.5A 125VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5375 pcs Duomenų lapas 025502.5NRT3.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Dydis / Matmenys 0.095" Dia x 0.280" L (2.41mm x 7.11mm) Serija PICO® 255
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 25502.5NT3
25502.5T3
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Saugiklių tipas Board Mount (Cartridge Style Excluded) Dabartinis įvertinimas 2.5A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A AC, 300A DC