025501.5NRT2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 025501.5NRT2
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MOUNT 1.5A 125VAC/VDC
Duomenų lapai: 025501.5NRT2.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
025501.5NRT2 specifikacijos
Dalies numeris 025501.5NRT2 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MOUNT 1.5A 125VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4070 pcs Duomenų lapas 025501.5NRT2.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Dydis / Matmenys 0.095" Dia x 0.280" L (2.41mm x 7.11mm) Serija PICO® 255
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 25501.5NT2
25501.5T2
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Saugiklių tipas Board Mount (Cartridge Style Excluded) Dabartinis įvertinimas 1.5A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A AC, 300A DC