0255.500NRT3
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0255.500NRT3
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC
Duomenų lapai: 0255.500NRT3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0255.500NRT3 specifikacijos
Dalies numeris 0255.500NRT3 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4409 pcs Duomenų lapas 0255.500NRT3.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Dydis / Matmenys 0.095" Dia x 0.280" L (2.41mm x 7.11mm) Serija PICO® 255
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 255.500NT3
255.500T3
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Saugiklių tipas Board Mount (Cartridge Style Excluded) Dabartinis įvertinimas 500mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A AC, 300A DC