02540122Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 02540122Z
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BLOK CARTRIDGE 300V 10A PCB
Duomenų lapai: 02540122Z.pdf
  • Pranešimas
02540122Z specifikacijos
Dalies numeris 02540122Z Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BLOK CARTRIDGE 300V 10A PCB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5336 pcs Duomenų lapas 02540122Z.pdf
Įtampa 400V Nutraukimo stilius PC Pin
Serija OMNI-BLOK® 254 Kiti vardai 02540122
Orientacija Horizontal Grandinių skaičius 2
Montavimo tipas PCB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Block
Saugiklių tipas Cartridge Saugos dydis 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm)
Naudoti su / susijusiais produktais 2AG Išsamus aprašymas Fuse Block 10A 400V 2 Circuit Cartridge PCB
Dabartinis įvertinimas 10A Kontaktinė medžiaga Spring Brass