02540002Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02540002Z Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 02540002Z
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BLOCK CART 300V 10A CHASSIS
Duomenų lapai: 02540002Z.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
02540002Z specifikacijos
Dalies numeris 02540002Z Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BLOCK CART 300V 10A CHASSIS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 90767 pcs Duomenų lapas 02540002Z.pdf
Įtampa 400V Nutraukimo stilius Solder Lug
Serija OMNI-BLOK® 254 Kiti vardai 02540002
02540002Z-ND
254002
F10143
Orientacija - Grandinių skaičius 2
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Block Saugiklių tipas Cartridge
Saugos dydis 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm) Naudoti su / susijusiais produktais 2AG
Išsamus aprašymas Fuse Block 10A 400V 2 Circuit Cartridge Chassis Mount Dabartinis įvertinimas 10A
Kontaktinė medžiaga Spring Brass Susisiekite su Finish Tin
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
02540005Z
02540005Z
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE BLOCK CART 300V 10A CHASSIS
Sandelyje: 29094 pcs
parsisiųsti: 02540005Z.pdf
RFQ
Gamintojai: Greenlee Communications
apibūdinimas: HEX KEY T-HANDLE 3/8" 8"
Sandelyje: 6909 pcs
parsisiųsti: 0254-51.pdf
RFQ
apibūdinimas: HEX KEY T-HANDLE 5/16" 7.75"