0253004.NRT1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0253004.NRT1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0253004.NRT1
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BRD MNT 4A 125VAC/VDC AXIAL
Duomenų lapai: 0253004.NRT1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0253004.NRT1 specifikacijos
Dalies numeris 0253004.NRT1 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BRD MNT 4A 125VAC/VDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 52924 pcs Duomenų lapas 0253004.NRT1.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Dydis / Matmenys 0.103" Dia x 0.280" L (2.61mm x 7.11mm) Serija PICO® II 253
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Lydymasis I²t 2.45 "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Saugiklių tipas Board Mount (Cartridge Style Excluded) Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0204 Ohms
Dabartinis įvertinimas 4A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A AC, 300A DC Patvirtinimai CCC, CSA, PSE, QPL, TUV, UR