0253002.NRT1L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0253002.NRT1L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0253002.NRT1L
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BRD MNT 2A 125VAC/VDC AXIAL
Duomenų lapai: 0253002.NRT1L.pdf
  • Pranešimas
0253002.NRT1L specifikacijos
Dalies numeris 0253002.NRT1L Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BRD MNT 2A 125VAC/VDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5182 pcs Duomenų lapas 0253002.NRT1L.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Dydis / Matmenys 0.103" Dia x 0.280" L (2.61mm x 7.11mm) Serija PICO® II 253
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Lydymasis I²t 0.405 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Saugiklių tipas Board Mount (Cartridge Style Excluded) Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0473 Ohms
Dabartinis įvertinimas 2A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A AC, 300A DC Patvirtinimai CCC, CSA, PSE, QPL, TUV, UR