0253.375MXL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0253.375MXL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0253.375MXL
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MNT 375MA 125VAC/VDC
Duomenų lapai: 0253.375MXL.pdf
  • Pranešimas
0253.375MXL specifikacijos
Dalies numeris 0253.375MXL Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MNT 375MA 125VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5535 pcs Duomenų lapas 0253.375MXL.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Dydis / Matmenys 0.103" Dia x 0.280" L (2.61mm x 7.11mm) Serija PICO® II 253
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 253.375MXL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Lydymasis I²t 0.0296
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.395 Ohms Dabartinis įvertinimas 375mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A AC, 300A DC