025102.5PAT1L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
025102.5PAT1L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 025102.5PAT1L
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MOUNT 2.5A 125VAC/VDC
Duomenų lapai: 025102.5PAT1L.pdf
  • Pranešimas
025102.5PAT1L specifikacijos
Dalies numeris 025102.5PAT1L Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MOUNT 2.5A 125VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 161871 pcs Duomenų lapas 025102.5PAT1L.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Dydis / Matmenys 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm) Serija PICO® II 251
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 25102.5PAT1L
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.721
Saugiklių tipas Board Mount (Cartridge Style Excluded) Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.036 Ohms
Dabartinis įvertinimas 2.5A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A AC, 300A DC Patvirtinimai CCC, CSA, PSE, TUV, UR